top of page
Pizza Quatro formaggio

Pizza Quattro Formaggi

De benodigdheden 

  • Verse pizzabodem

  • 6 el tomatenpassata

  • 40 gr Gorgonzola Dolce 

  • 30 gr Pecorino met truffel 

  • 20 gr Gruyèrekaas 

  • 40 gr Tallegio 

  • 20 gr Chorizo Iberico

  • Verse basilicum

  • Peper en zout

 

Bereidingen

Stap 1 

Begin met het maken van de pizzabodem.  Als volgt strooi je wat bloem op je Keukenblad, deze ondergrond moet niet te koud zijn. Zet ondertussen de over op 200 graden. 

 

Stap 2 

Begin vanuit het middenpunt zachtjes naar buiten te duwen en zorg dat je een mooie rand over houdt. 

 

Stap 3

Vervolgens doe je de tomatensaus als eerste op de pizza en daarna de 4 kazen. Deze verdeel je over de pizza heen in 4 vakken. Dan vervolgens de chorizo en kan de pizza in de oven voor 10 min op 200 graden. (kijk op de verpakking van de pizzabodem voor de tijd)

 

Stap 4 

Als de pizza klaar is doe je er nog basilicum en naar smaak nog wat peper en zout aan toevoegen. 

 

Nu is de pizza klaar! Eet Smakelijk!!

Contactgegevens

Vrijthof 27 , Hilvarenbeek, 5081CB 

britt.charlotsdelicatessen@gmail.com |  Tel: 013 - 5913269

Onze vaste telefoon werkt nog niet, tijdelijk niet bereikbaar via telefoon. Bestellen voor de dag zelf is niet mogelijk. We reageren zo snel mogelijk op onze mail. 

Openingstijden

Woensdag 09.00 - 18.00u

Donderdag 09.00 - 18.00u

Vrijdag        09.00 - 19.00u

Zaterdag     09.00 - 17.00u

Goed om te weten: bij ons is het niet mogelijk om vooraf een tafel te reserveren. We werken bewust zonder reserveringen, zodat iedereen de kans krijgt om spontaan bij ons te komen lunchen.


 

​​​​

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

Bedankt voor de inzending!

Mosselen zien er misschien niet zo charmant uit, maar wat zijn ze lekker en in combinatie met gorgonzola is het helemaal smullen! 

Mosselen met Gorgonzola  

Verse mosselen en mediterrane delicatessen op een bord
bottom of page